fastshare
Pomoc s výběrem nové Televize (4k?)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 17 led 2018, 15:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pomoc s výběrem nové Televize (4k?) 
Autor Zpráva
Private
Private

Příspěvek Pomoc s výběrem nové Televize (4k?)

Zdravím,

potřeboval bych koupit novou televizi, moc se v tomto směru nevyznám, tak mě napadlo, že by mi tu nějaká chytrá hlava mohla poradit s výběrem. Jsem ochoten investovat až cca 30 tisíc. Čím méně, tím lépe :-D. Rád bych pořídil 4k televizi. Filmy, fotky, herní konzole .... to je primární využití. Televizní vysílání u nás moc neprobíhá. Uhlopříčku bych si představoval 49 - 55 palců.

Děkuji za rady.

05 zář 2017, 20:45
Private 1 st class
Private 1 st class

Příspěvek Re: Pomoc s výběrem nové Televize (4k?)

Můžeš se podívat třeba na CZC dát si ultraHD 4k nastavit úhlopříčku. Přeskočit ty levný značky a začít na 14999 kč. Jsou tam LG, Samsung. Takže to neni zas tak drahý, snas ti pomůže někdo víc kompetentní, já jsem zrovna na šrot, tak to ber s rezervou :)

05 zář 2017, 21:00
Private 1 st class
Private 1 st class

Steve89 píše:
Zdravím,

potřeboval bych koupit novou televizi, moc se v tomto směru nevyznám, tak mě napadlo, že by mi tu nějaká chytrá hlava mohla poradit s výběrem. Jsem ochoten investovat až cca 30 tisíc. Čím méně, tím lépe :-D. Rád bych pořídil 4k televizi. Filmy, fotky, herní konzole .... to je primární využití. Televizní vysílání u nás moc neprobíhá. Uhlopříčku bych si představoval 49 - 55 palců.

Děkuji za rady.

Ahoj,
v tvém případě jestli si už nepořídil nějakou TV bych doporučil převážně Samsung, jak zhlediska kvality obrazu, tak zhlediska životnosti (záleží na kusu, dnešní doba je na hov..) :D Pokud si ochotny investovat nějakou korunu navíc a chceš aby to opravdu bylo super, doporučil bych, jak už jsem se zmiňoval, Samsunga, konkrétně od řady 7 a vejš. Mám zkušenosti se Samsung UE55MU7002 a UE55MU8002. Rozdíl mezi níma není nijak viditelný ale cenovej rozdíl tam je asi 10tis. :D 1000nitu svítivost což je super, mimochodem QLED technologie má 1500, což se tomu hodně přibližuje :) Nedoporučuju moc objednávat TV z netu, nejdřív se někde v krámu podívat a pak třeba objednat, protože nééé vždy to co udává výrobce je úúplná pravda, né že by kecali ale v porovnání někdy i s levnější TV je to dost rozdíl a mohl bys být zklamaný ;) Jinak co se týče systému tak Samsung běží na Tizen a oproti LG který běží na webOS tak je daleko rychlejší ve všem, jak v nabíhání tak v brouzdání na netu a hlavně je přehlednější. Ty modely co jsem psal mám vyzkoušené konkrétně na PS4 Pro :) Kdyby si chtěl něco od LG tak pak bych pod 45tisíc nechtěl a i tak mě ty IPS panely moc neseděj v TV.
Kdyby ses chtěl na něco zeptat, klidně se zeptej :)

12 pro 2017, 10:33
Moderátor
Moderátor

Jenom drobná připomínka. S nákupem bych počkal až do příštího roku. Vánoční blázinec není pro seriózní nákup čehokoliv nejvhodnějším obdobím. :-)

16 pro 2017, 11:53
Private
Private

Zdar. Kdybyste chtěli telku, dejte vědět. Umím shánět výrazně levněji. Autorizovaný obchod / CZ distribuce samozřejmě. Zejména se to vyplatí u QLED, tam dokážu sehnat fakt za libový ceny.

15 led 2018, 19:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina